БЛОГИ
ПО ТЕМІ
АКТУАЛЬНО

Майдан звернувся до депутатів ВР з своїми терміновими вимогами!

25.02.2014, 01:32 · Категорія: Політика  
Версія для друку Коментарі 10

Термінове звернення до Верховної Ради України від представників Народного Контролю, Радикального Майдану, Правого Сектору, Автомайдану, Самооборони, ВО Майдан, Спільної Справи та Всього революційного народу України.

У зв'язку з неможливістю більше продовжувати спостерігати за тим, що багато фальшивих, брехливих зрадників-депутатів продовжують робити все щоб тільки залишитися у парламенті при новій владі чи опозиції і продовжувати дурити та обкрадати простий український народ закликаємо вас виконати наступні наші вимоги:

1) Скасувати депутатську недоторканість з можливістю відкликання депутатів їхніми виборцями.

2) Провести повну люстрацію та притягнути всіх до відповідальності за зловживання державними посадами та злочини проти народу.

3) Оголосити позачергові парламентські вибори разом з президентськими на травень цього року, що дозволить зекономити державні кошти на вибори і привести до влади нових, незаплямованних людей, що позитивно проявили себе на протязі минулих трьох місяців.

4) Новоствореним тимчасовим перехідним урядом стабілізувати економічну та політичну ситуацію, підписати асоціацію з ЄС, змінити виборче законодавство та підготовити країну до прозорих та чесних позачергових президентсько-парламентських виборів.

Покажіть будь ласка, що ви дійсно з простим народом України та готові відбудувати нову незалежну, чесну, Європейську Україну !!!

Слава Україні !!!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Коментарі читачів

(25.02.2014 - 09:53) цитувати
 
Обязательно потрусить Порошенко Турчинова Фирташа Ахметова.И выборная милиция шерифы.Хватит менять начальников в бандитской милиции.
 
(25.02.2014 - 02:32) цитувати
 
Ага, якраз зараз добре проводити передвиборчу компанію, щоб ще сильніше нагнітити обстановку. Політики почнуть обкакувати одне одного, самооборона і прості люди, які почули смак сили і вседозволеності будуть нападати на політиків іншодумців, а може й закази підуть під шумок, ото тоді точно "РЕВОЛЮЦІЯ відбудеться"... Україна поділиться не на дві, а щонайменше на 5 частин. Кого тоді питати за що загинули хлопці?! Може пора зупинитись, хлопці? Може досить ультиматумів вже новій нашій владі? Може пора розійтись, проти кого воюємо, проти своїх? Так можна революцію перетворити страшний позор, який наші нащадки нам не простят!!!
 
(25.02.2014 - 02:29) цитувати
 
А тепер щодо виборів до ВР. Згідно Конституції 1996 року - вибори до ВР проводяться на мажоритарній основі - народовладдя. А за Конституцією зразку 2004 року, згідно п. 3 Прикінцевих положень - лишень у 2006 році на пропорційній основі. Це є зміною конституційного ладу в Україні і це, за КУ України, є обов’язковим вирішенням на всеукраїнському референдумі.
У 2005 році я подав позов до суду з вимогою зобов’язати Президента Ющенка призначити референдум, але Шевченківський райсуд Києва відмовив мені у задоволені вимог, бо Мінюст та Адміністрація президента довели, що пропорційна основа використовується лише у 2006 році, що не є зміною конституційного ладу. З цим погодилися і Апеляційний суд Києва та Вищий адмінсуд України.
Рішення суду є законом. Отож, на якій основі мають проводитися дострокові вибори до ВР у 2014 році? Таким чином, разом із президентськими виборами необхідно провести всеукраїнський референдум щодо зміни конституційного ладу в Україні і таким чином встановити – у нас народовладдя чи партовладдя?
 
(25.02.2014 - 02:29) цитувати
 
По ЕС референдум! Этож капець економицi!
 
(25.02.2014 - 02:24) цитувати
 
Слава Героям! Шановні побратими, другий пункт вашої вимоги є гласом вопіющого в пустелі, бо нікого з чиновників чи правоохоронців не можливо покарати (люструвати) за зловживання службовим становищем чи не виконання своїх службових обов’язків оскільки ВР декриміналізувала ці злочини проти народу, які підпадали під дію статей 364, 565 КК України. Навіть генпрокурор Пшонка і міністр Захарченко на перед реабілітовані. Це стосується і суддів КСУ, яких без суду та слідства відправили у відставку, звинувативши за нормами декриміналізованих 364 та 365 ст.ст. КК України. Таким чином – ви забезпечили безкарність особам, які ніколи тепер не будуть працювати за поданими вашими батьками та усіма громадянами України заявами про бездіяльність чи зловживання владою владників в Україні.
 
(25.02.2014 - 02:18) цитувати
 
3) Оголосити позачергові парламентські вибори разом з президентськими на травень цього року, що дозволить зекономити державні кошти на вибори і привести до влади нових, незаплямованних людей, що позитивно проявили себе на протязі минулих трьох місяців.

Полный бред!!!! Новые выборы в Парламент приведут кучу Коммунистов и Рыгов.
ЭТО ФАКТ!!!!!!!!!!!!!!!
 
(25.02.2014 - 02:12) цитувати
 
А Асоціації навіщо щоб угробити Економіку Східної Украхни ви або дибіли або робите все на руку ЄС
 
(25.02.2014 - 02:11) цитувати
 
Якщо Революція!Треба забирати не тільки у Януковича "заводы-параходы",але й потрусити "олигаторов".БУРЖУИ-пора возвращать...
 
(25.02.2014 - 02:06) цитувати
 
Нарешті добрі слова. Геть депутатську недоторканість.
up
 
(25.02.2014 - 02:04) цитувати
 
Нельзя совмещать парламентскую деятельность и бизнес!
 
Підписатись не коментуючи
E-mail: