Зеленський і Дуда дали спільне інтерв'ю

13.10.2020, 17:00 · Категорія: Політика  
Версія для друку

Президент України Володимир Зеленський та президент Польщі Анджей Дуда дали спільне інтерв'ю на телеканалі "Україна 24". Інтерв'ю транслювалось у вівторок ввечері.

Зеленський заявив про український ринок для польського бізнесу і навпаки.

"Зможемо наростити товарообіг між країнами", - сказав він.

"Дві великі держави. В одній 40 мільйонів мешканців, у другій - понад 40 мільйонів. Кожна має доступ до моря по двох сторонах Європи. Аж проситься про тісне співробітництво. Щоб інфраструктурно об'єднати порти над Балтійським морем з портами над узбережжям Чорного моря", - заявив Дуда.

Також польський президент заявив про потребу "більшої кількості пунктів перетину кордону".

"Ми по польській стороні реалізуємо побудову швидкісних доріг, які будуть доходити до кордону у Дорогуську, Грабенному. Це мільярди злотих, які ми інвестуємо. Ми б хотіли, щоб і по українській стороні будувалися експресні дороги. Які будуть уможливлювати швидку комунікацію. Щоб модернізувалися пункти перетину кордону.

Хочемо, щоб ці інфраструктурні з'єднання - дорожні, залізничні, повітряний транспорт. Щоб це працювало, як найкраще. Це найближчі роки нашого співробітництва", - сказав Дуда.

"Колеги нам допомагають у спільних інфраструктурних проєктах. Але хочу додати відверто - ми будуємо інфраструктуру дуже багато. І складно інвестувати з українського бюджету саме зараз через кризу, Covid. Ми вкладаємо більше 100 мільярдів гривень цього року. Так ніколи не було.

Я вважаю, що Польщі тут трішечки легше, тому що коли Польща стала членом Європейського Союзу, багато грошей інвестували. Тому ми бажаємо бути членом ЄС, але не тільки через гроші", - сказав Зеленський.

Джерело: politic.kiev.ua | Теги: політика


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Кто из украинцев может остаться без газа из 2021 года
Анонсировано повышение зарплат для медиков
Шторм на Філліпінах забрав життя 6 людей
Над Швецією з'явилось унікальне сонячне гало


Підписатись не коментуючи
E-mail: