Прес-конференція Зеленського: 30 найцікавіших цитат

11.10.2019, 12:51 · Категорія: Політика  
Версія для друку Коментарі 1

Президент Володимир Зеленський завершив прес-марафон, який тривав 14 год. 9 хв. Захід проходив на другому поверсі Kyiv Food Market.

Розпочав його о 10:01 четверга. Завершив о 0:10 п'ятниці.

Участь у марафоні взяли понад 300 журналістів - українських і закордонних. Задали понад 500 питань.

ЗМІ пригощали бургерами, піцою, картоплею фрі. Глава держави сидів із журналістами за столом. Це перша прес-конференція Зеленського з моменту його обрання президентом.

Прес-марафон побив світовий рекорд.

Gazeta.ua пропонує найцікавіші цитати президента.

Про Крим

"Щодо Криму я обов'язково на зустрічі в "нормандському форматі" поставлю це питання. Тому що я жодного разу не чув відповіді лідерів"

Про Мінські домовленості

"Я, як Ван Дамм, у таком конкретному шпагаті знаходжусь. Було б три ноги - мене б на три посадили. Тому я роблю те, що можу у цих рамках. І виходжу з них так, як можу - відводжу там, де можу забезпечити безпекову ситуацію"

Про "формулу Штайнмаєра"

"Комунікаційно наші хлопці програли. Ми дійсно недокомунікували з людьми. Це правда. Це помилка. Але в наших інших кроках, які захищають інтереси України, помилки жодної не було"

Про вибори в ОРДЛО

"Єдине складне питання (у Мінських домовленостях), що ми спочатку проводимо вибори, а потім отримуємо кордон під українським контролем. Я бачу, як по-іншому вирішувати це питання. Тому ми продовжуватимемо саме нашу політику, щоб зовсім по-іншому це вирішувати.

А хто поїде, якщо там будуть війська. Тоді тільки якщо будуть забезпечені всі питання безпеки, тоді там відбудуться вибори. Ми хочемо журналістів, іноземних спостерігачів. Тому що так мають відбуватися вибори. Якщо ми говоримо про вибори, то за українським законодавством. Якщо не буде доступності ЦВК туди, журналістів від самого початку, якщо ми це побачимо - вони не відбудуться"

Про "особливий статус"

"Ми не можемо в цьому законі говорити про автономію"

Про миротворців

"Щодо миротворців. Піднімається це питання. Якщо ми з вами розглядаємо миротворців, то я їх розглядаю на кордоні України та Росії"

Про воєнний стан

"Ви пам'ятаєте, коли минулий президент намагався ввести воєнний стан? Ви пам'ятаєте, що було з людьми, як вони реагували? Страх. Хаос. Ви що, хочете хаосу?"

Про Путіна

"Зустрічатися ми можемо у двох форматах: "нормандський" і пряма зустріч. Про цю зустріч, пряму, ніхто не говорить, тому що всі проти. Я не знаю, чи це можливо. Я знаю, що ця зустріч повинна бути, якщо ми хочемо закінчити війну"

Про можливий Майдан

"Щодо в цілому Майдану – я нічого цього не боюся. У будь-який момент, якщо суспільство не захоче, щоб я не був президентом, кровопролиття не буде".

Про Трампа

"У спілкуванні з президентом Трампом я йому сказав, що у нас буде можливість зустрітися у Варшаві, і я йому сказав по телефону: "Я пропоную вам після Варшави заїхати в Україну". Для мене це була справа важка, але обов'язкова, бо я хотів, щоб він приїхав. Знаєте, це як у часи різних імператорів, коли вони переодягались і приходили до людей подивитися, як народ живе. Я хотів, щоб ця людина – президент такої потужної країни і стратегічного партнера України – переодяглась у людину звичайну, щоб вона побачила (Україну)".

Про західний курс

"Ми хочемо євроінтегруватися, потрапити в Євросоюз, бути європейською країною. Це рішення людей, українців. Це найголовніше. Я підтверджую та підтримую цей курс"

Про Порошенка

"Помилка Порошенка у тому, що йому здається, що він може бути лідером іншого Майдану. Він забуває, що він вже не президент. Навіть не те, що він забуває, я боюсь, що він у це не вірить. На фізичному рівні є проблеми"

Про посадки

"Коли я прийшов, на другий день думав, ми будемо всіх корупціонерів саджати. При цьому коли перші наручники наділи, всі сказали: "ай яй яй", - президент не має права впливати на правоохоронні органи. Я: "ок", а я можу збирати наради і говорити з правоохоронцями, які їхні дії? Ага, так можна. А якщо ходить бандит вулицею, мені телефонують всі та кажуть: "Ця людина вбиває, бреше, була депутатом", - я можу їх спитати: де посадки таких людей. Ну, ви можете, але дуже обережно. То я повинен підбирати слова. Не дай Боже, це буде вплив"

Про справу Майдану

"Справа Майдану - дуже гучна. Як у цій справі поставити крапку, у мене немає відповіді"

Про Данилюка

"Я не згоден із паном Даниюком. Я не згоден, що він пішов через ПриватБанк. Саша хотів бути премєр-міністром України, а я йому сказав чесно: "Сань, ти професійна кандидатура, але я обрав іншу людину". Складні відносини з Богданом, це теж вплинуло"

Про Коломойського і ПриватБанк

"А що я можу з ним говорити? Він знає мою позицію. Вона державна, що я захищатиму Україну, захищатиму державу"

Про Богдана

"Йому дуже складно. Тому що на нього йде вплив, починаючи з пана Коломойського, що він із ним, що він вирішує його якісь проблеми. Доказів жодних немає, не було, але пан Богдан був повністю засмічений цим питанням. Хоча був адвокат. Це його колишнє життя. Зараз він працює на державу"

Про Баканова

"Щодо того, що пан Матіос консультує Івана Баканова – якщо ви мені покажете подробиці, я звільню Баканова, просто я вам зразу говорю. Якщо будуть докази, я звільню голову Служби безпеки України"

Про уряд

"Я всім міністрам і всім правоохоронцям сказав відверто: реальні справи, діючі справи, будь ласка, принесіть нам до кінця року. Не буде – всіх звільнимо"

Про ринок землі

"Деякий час ми повинні продавати землю тільки українцям. Тільки. Потім вже можна відкрити ринок землі іншим іноземним компаніям, які працюватимуть на цій землі"

Про тарифи

"МВФ вимагає ринкові ціни. Так, ринкові ціни для нашої країни - це якесь збільшення тарифів. Але ви бачите, що, починаючи з літа, ми почали їх зменшувати. Це і є наша задача. Я говорив із МВФ і нашим урядом. Ми говорили, що якщо в нас будуть ринкові ціни, то ми маємо домовитись, що відсоток від доходу сім'ї на сплачення комуналки, цей відсоток має зменшитись, і це ми гарантуємо людям. Це питання я ставлю урядові, і прем'єр-міністр зі мною згоден.

Ми зменшуватимемо цей відсоток. Людина ніколи не платитиме 50-70% чи 80% за комуналку від доходу сімї. Це я можу гарантувати"

Про Мендель

"Вона не мала права як прес-секретар так реагувати, але вона вже не змогла як людина по-іншому реагувати на пана Андрушка. Ще раз так буде, і ми попрощаємося, але зараз я її захищаю. Ну, ми ж всі люди, ми помиляємось. І я жива людина з помилками, і вона така ж сама. Тому дєвочку в цьому випадку захищатиму"

Про партію "Слуга народу"

"Люди їх обирали. Вони перемогли завдяки мені та завдяки тому, що багато з них щось значать. Я не хочу ламати цю партію. Вони знають моє відношення. Якщо вони почнуть "їсти" один одного - я через рік їх розпущу"

Про Портнова

"Я його бачив, може, 5 років тому один раз у житті випадково. Я не спілкуюся з ним по телефону. Ми незнайомі, близько з ним незнайомі"

Про Медведчука і його телеканали

"Козак, Медведчук – одна історія. Ми ж відверто кажемо, всі журналісти нас бачать. Людина, пан Медведчук, яка має не проукраїнську позицію, є вашим (звертається до телеведучого "112 Україна". - Gazeta.ua) власником"

Про "справу Свинарчуків"

"Цим питанням опікуються правоохоронні органи, і незабаром ви це почуєте. Побачите результат, наскільки я знаю, і наскільки та інформація, що є у мене, реальна"

Про своє житло

"Я живу в квартирі. Резиденцію продавати ми не будемо, вона залишиться. Жити на Банковій? Щоб я з глузду з'їхав? Я не можу в Маріїнському жити, ви розумієте. Я не можу переїхати до жодної резиденції, тому що, наше суспільство почне мене через це… Ну ви розумієте"

Про ЗМІ

"Я довіряю дуже своїм очам і своїм вухам. Це для мене – ЗМІ number one. Я читаю Facebook, і тому по-різному до нього відношусь, я читаю більшість новинних каналів. На це я витрачаю десь 2 години вночі після роботи"

Про сон

"Я дуже погано сплю. Десь з четвертої до пів на шосту. І все"

Про сир і хліб

"Скажу чесно, я дуже рідко ходжу в магазин. Коли мене запитують, скільки коштує хліб або молоко. Чесно, я не купую молоко. У нас ніхто не п'є, я не п'ю. Я купую хліб гречаний. Купую дуже рідко, мені не можна його їсти. Купую його в магазині — це буде реклама — GoodWine. Я ходжу в цей єдиний магазин. Знаю, що в цілому хліб коштує від 15 до 24 гривень. Я купую за 25-30 гривень, там різний. Можу купити хліб, води, вина. Ще купую сир, дуже люблю до вина. Сир коштує 58 гривень кілограм"

Джерело: gazeta.ua | Теги: Зеленський


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Коментарі читачів

(18.10.2019 - 07:23) цитувати
 
Добр&# 1099;й день. Подс&# 1082;ажит& amp;#1077; пожа&# 1083;уйст& amp;#1072;. Есть ли каки&# 1077;-то серв&# 1080;сы по накр&# 1091;тке лайк&# 1086;в. Недо&# 1088;огие. По типу этог&# 1086;
[INVALID URL BB CODE]
 
Підписатись не коментуючи
E-mail:
  Додавання коментаря:

Підписатись на коментарі по e-mail
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
 Останні новини

14:00
Аваков може піти у відставку
13:00
Названо консультантів Зеленського
12:00
"Слуга народу" став віцепрезидентом ПАРЄ
11:00
Гончаренко зробив вирок російській журналістиці
10:00
Палатний закликав притягнути до відповідальності Киву
09:00
Які нардепи найбільше прогулюють засідання ВР
08:00
Зеленський відреагував на загибель двох військових
22:00
Ахметов купив віллу за 5 мільярдів
20:00
У ПАРЄ оскаржили повноваження делегації з Москви
17:00
Підсумок брифінгу Зеленського і Дудою
14:00
Богдан є смотрящим за судами - Баканов
13:00
Зеленський поїхав до Польщі
12:00
Гіркін: Путіну треба зробити референдум про приєднання Донбасу
11:00
Качинський: Росія атакує систему європейської демократії
10:00
Суд змінив запобіжний захід Яні Дугарь
08:00
Затримали ключового фігуранта справи Гандзюк
16:00
Зеленський не планує знову балотуватися у президенти
15:00
Зеленський охарактеризував Гончарука
14:00
Президент розповів про покарання бойовиків
13:00
Зеленський пояснив, чому зволікав із звинуваченням Ірану
12:00
Зеленський з згадав смішну історію з Трампом
11:00
СБУ заявило про масові кібератаки
10:00
Вбивство адвоката у Кропивницькому: затримано трьох людей
09:00
Політолог прокоментував заміну Суркова
08:00
Екстрадиція Левіна може зайняти роки – ЗМІ
22:34
Відставка Суркова: на Донбасі відбулася заміна "куратора"
16:00
Прем'єр підсумував результати Давоського форуму
15:00
Де зараз Янукович і чому він не сидить
14:00
У ВР підготували закон для школярів
13:00
В Румунії вирішили, що Україна переписує історію
12:00
Ексмер Рейк'явіка надав пораду Зеленському
11:00
Екстрадиція Фірташа стала неможлива - журналіст
10:00
У Болгарії затримали підозрюваного у вбивстві Гандзюк
09:00
В'ятрович розкритикував законопроєкт про дезінформацію
08:00
У "Слузі народу" з'являються групи впливу
22:00
Соціолог пояснила, як порахувати українців
20:00
Суд закрив справу проти ексголови ЦВК Охендовського
18:00
Справа "Чорної бухгалтерії" розвалилася
16:00
"Путінська п'ята колона": Порошенко прокоментував допит в ДБР
13:00
Новосад виправдалася за свою заяву про зарплати
12:00
Гончарук розповів, скільки ще протримається його уряд
11:00
Помпео прокоментував візит в Україну
10:00
Підраховано кількість населення в Україні
09:00
У Кабміні розділять міністерство
08:00
Екснардепа звинуватили у замовному вбивстві
22:00
За Киву візьметься ДБР
20:00
У Херсоні спалили офіс партії Шарія
17:00
Ексзаступника міністра Гримчака етапували
15:00
Зеленський анонсував новий обмін полоненими
13:00
Колишній адвокат Януковича отримав посаду у ДБР
12:00
Богдан конфліктує з представником Зеленського - ЗМІ
11:00
Кива розповів свою версію бійки у ресторані
10:00
Порошенко заявив про реванш антимайдану
09:00
У Греції обрали нового президента-жінку
08:00
Названо дату приїзду Помпео в Україну
20:00
Україна готується до приїзду Макрона
17:00
Сенцов розкритикував Зеленського
15:00
Зеленський запропонував надати Україні членство в Євросоюзі
14:00
"Слуги народу" готують жорстку цензуру - Сюмар
13:00
ДБР хоче примусово допитати Порошенка
12:00
У МВС розповіли подробиці закону про легалізацію зброї
11:00
Кулеба: Митного союзу з ЄС не буде
10:00
Підрахували, які фракції найчастіше присутні на сесіях ВР
09:00
Українська делегація у ПАРЄ не буде співпрацювати з РФ
08:00
Вовк знову очолив Окружний адмінсуд Києва
  • РЕКЛАМНІ ПОСИЛАННЯ
      Адмін-панель
       + Реєстрація
       + Відновити пароль?