Прес-конференція Зеленського: 30 найцікавіших цитат

11.10.2019, 12:51 · Категорія: Політика  
Версія для друку Коментарі 1

Президент Володимир Зеленський завершив прес-марафон, який тривав 14 год. 9 хв. Захід проходив на другому поверсі Kyiv Food Market.

Розпочав його о 10:01 четверга. Завершив о 0:10 п'ятниці.

Участь у марафоні взяли понад 300 журналістів - українських і закордонних. Задали понад 500 питань.

ЗМІ пригощали бургерами, піцою, картоплею фрі. Глава держави сидів із журналістами за столом. Це перша прес-конференція Зеленського з моменту його обрання президентом.

Прес-марафон побив світовий рекорд.

Gazeta.ua пропонує найцікавіші цитати президента.

Про Крим

"Щодо Криму я обов'язково на зустрічі в "нормандському форматі" поставлю це питання. Тому що я жодного разу не чув відповіді лідерів"

Про Мінські домовленості

"Я, як Ван Дамм, у таком конкретному шпагаті знаходжусь. Було б три ноги - мене б на три посадили. Тому я роблю те, що можу у цих рамках. І виходжу з них так, як можу - відводжу там, де можу забезпечити безпекову ситуацію"

Про "формулу Штайнмаєра"

"Комунікаційно наші хлопці програли. Ми дійсно недокомунікували з людьми. Це правда. Це помилка. Але в наших інших кроках, які захищають інтереси України, помилки жодної не було"

Про вибори в ОРДЛО

"Єдине складне питання (у Мінських домовленостях), що ми спочатку проводимо вибори, а потім отримуємо кордон під українським контролем. Я бачу, як по-іншому вирішувати це питання. Тому ми продовжуватимемо саме нашу політику, щоб зовсім по-іншому це вирішувати.

А хто поїде, якщо там будуть війська. Тоді тільки якщо будуть забезпечені всі питання безпеки, тоді там відбудуться вибори. Ми хочемо журналістів, іноземних спостерігачів. Тому що так мають відбуватися вибори. Якщо ми говоримо про вибори, то за українським законодавством. Якщо не буде доступності ЦВК туди, журналістів від самого початку, якщо ми це побачимо - вони не відбудуться"

Про "особливий статус"

"Ми не можемо в цьому законі говорити про автономію"

Про миротворців

"Щодо миротворців. Піднімається це питання. Якщо ми з вами розглядаємо миротворців, то я їх розглядаю на кордоні України та Росії"

Про воєнний стан

"Ви пам'ятаєте, коли минулий президент намагався ввести воєнний стан? Ви пам'ятаєте, що було з людьми, як вони реагували? Страх. Хаос. Ви що, хочете хаосу?"

Про Путіна

"Зустрічатися ми можемо у двох форматах: "нормандський" і пряма зустріч. Про цю зустріч, пряму, ніхто не говорить, тому що всі проти. Я не знаю, чи це можливо. Я знаю, що ця зустріч повинна бути, якщо ми хочемо закінчити війну"

Про можливий Майдан

"Щодо в цілому Майдану – я нічого цього не боюся. У будь-який момент, якщо суспільство не захоче, щоб я не був президентом, кровопролиття не буде".

Про Трампа

"У спілкуванні з президентом Трампом я йому сказав, що у нас буде можливість зустрітися у Варшаві, і я йому сказав по телефону: "Я пропоную вам після Варшави заїхати в Україну". Для мене це була справа важка, але обов'язкова, бо я хотів, щоб він приїхав. Знаєте, це як у часи різних імператорів, коли вони переодягались і приходили до людей подивитися, як народ живе. Я хотів, щоб ця людина – президент такої потужної країни і стратегічного партнера України – переодяглась у людину звичайну, щоб вона побачила (Україну)".

Про західний курс

"Ми хочемо євроінтегруватися, потрапити в Євросоюз, бути європейською країною. Це рішення людей, українців. Це найголовніше. Я підтверджую та підтримую цей курс"

Про Порошенка

"Помилка Порошенка у тому, що йому здається, що він може бути лідером іншого Майдану. Він забуває, що він вже не президент. Навіть не те, що він забуває, я боюсь, що він у це не вірить. На фізичному рівні є проблеми"

Про посадки

"Коли я прийшов, на другий день думав, ми будемо всіх корупціонерів саджати. При цьому коли перші наручники наділи, всі сказали: "ай яй яй", - президент не має права впливати на правоохоронні органи. Я: "ок", а я можу збирати наради і говорити з правоохоронцями, які їхні дії? Ага, так можна. А якщо ходить бандит вулицею, мені телефонують всі та кажуть: "Ця людина вбиває, бреше, була депутатом", - я можу їх спитати: де посадки таких людей. Ну, ви можете, але дуже обережно. То я повинен підбирати слова. Не дай Боже, це буде вплив"

Про справу Майдану

"Справа Майдану - дуже гучна. Як у цій справі поставити крапку, у мене немає відповіді"

Про Данилюка

"Я не згоден із паном Даниюком. Я не згоден, що він пішов через ПриватБанк. Саша хотів бути премєр-міністром України, а я йому сказав чесно: "Сань, ти професійна кандидатура, але я обрав іншу людину". Складні відносини з Богданом, це теж вплинуло"

Про Коломойського і ПриватБанк

"А що я можу з ним говорити? Він знає мою позицію. Вона державна, що я захищатиму Україну, захищатиму державу"

Про Богдана

"Йому дуже складно. Тому що на нього йде вплив, починаючи з пана Коломойського, що він із ним, що він вирішує його якісь проблеми. Доказів жодних немає, не було, але пан Богдан був повністю засмічений цим питанням. Хоча був адвокат. Це його колишнє життя. Зараз він працює на державу"

Про Баканова

"Щодо того, що пан Матіос консультує Івана Баканова – якщо ви мені покажете подробиці, я звільню Баканова, просто я вам зразу говорю. Якщо будуть докази, я звільню голову Служби безпеки України"

Про уряд

"Я всім міністрам і всім правоохоронцям сказав відверто: реальні справи, діючі справи, будь ласка, принесіть нам до кінця року. Не буде – всіх звільнимо"

Про ринок землі

"Деякий час ми повинні продавати землю тільки українцям. Тільки. Потім вже можна відкрити ринок землі іншим іноземним компаніям, які працюватимуть на цій землі"

Про тарифи

"МВФ вимагає ринкові ціни. Так, ринкові ціни для нашої країни - це якесь збільшення тарифів. Але ви бачите, що, починаючи з літа, ми почали їх зменшувати. Це і є наша задача. Я говорив із МВФ і нашим урядом. Ми говорили, що якщо в нас будуть ринкові ціни, то ми маємо домовитись, що відсоток від доходу сім'ї на сплачення комуналки, цей відсоток має зменшитись, і це ми гарантуємо людям. Це питання я ставлю урядові, і прем'єр-міністр зі мною згоден.

Ми зменшуватимемо цей відсоток. Людина ніколи не платитиме 50-70% чи 80% за комуналку від доходу сімї. Це я можу гарантувати"

Про Мендель

"Вона не мала права як прес-секретар так реагувати, але вона вже не змогла як людина по-іншому реагувати на пана Андрушка. Ще раз так буде, і ми попрощаємося, але зараз я її захищаю. Ну, ми ж всі люди, ми помиляємось. І я жива людина з помилками, і вона така ж сама. Тому дєвочку в цьому випадку захищатиму"

Про партію "Слуга народу"

"Люди їх обирали. Вони перемогли завдяки мені та завдяки тому, що багато з них щось значать. Я не хочу ламати цю партію. Вони знають моє відношення. Якщо вони почнуть "їсти" один одного - я через рік їх розпущу"

Про Портнова

"Я його бачив, може, 5 років тому один раз у житті випадково. Я не спілкуюся з ним по телефону. Ми незнайомі, близько з ним незнайомі"

Про Медведчука і його телеканали

"Козак, Медведчук – одна історія. Ми ж відверто кажемо, всі журналісти нас бачать. Людина, пан Медведчук, яка має не проукраїнську позицію, є вашим (звертається до телеведучого "112 Україна". - Gazeta.ua) власником"

Про "справу Свинарчуків"

"Цим питанням опікуються правоохоронні органи, і незабаром ви це почуєте. Побачите результат, наскільки я знаю, і наскільки та інформація, що є у мене, реальна"

Про своє житло

"Я живу в квартирі. Резиденцію продавати ми не будемо, вона залишиться. Жити на Банковій? Щоб я з глузду з'їхав? Я не можу в Маріїнському жити, ви розумієте. Я не можу переїхати до жодної резиденції, тому що, наше суспільство почне мене через це… Ну ви розумієте"

Про ЗМІ

"Я довіряю дуже своїм очам і своїм вухам. Це для мене – ЗМІ number one. Я читаю Facebook, і тому по-різному до нього відношусь, я читаю більшість новинних каналів. На це я витрачаю десь 2 години вночі після роботи"

Про сон

"Я дуже погано сплю. Десь з четвертої до пів на шосту. І все"

Про сир і хліб

"Скажу чесно, я дуже рідко ходжу в магазин. Коли мене запитують, скільки коштує хліб або молоко. Чесно, я не купую молоко. У нас ніхто не п'є, я не п'ю. Я купую хліб гречаний. Купую дуже рідко, мені не можна його їсти. Купую його в магазині — це буде реклама — GoodWine. Я ходжу в цей єдиний магазин. Знаю, що в цілому хліб коштує від 15 до 24 гривень. Я купую за 25-30 гривень, там різний. Можу купити хліб, води, вина. Ще купую сир, дуже люблю до вина. Сир коштує 58 гривень кілограм"

Джерело: gazeta.ua | Теги: Зеленський


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Коментарі читачів

(18.10.2019 - 07:23) цитувати
 
Добр&# 1099;й день. Подс&# 1082;ажит& amp;#1077; пожа&# 1083;уйст& amp;#1072;. Есть ли каки&# 1077;-то серв&# 1080;сы по накр&# 1091;тке лайк&# 1086;в. Недо&# 1088;огие. По типу этог&# 1086;
[INVALID URL BB CODE]
 
Підписатись не коментуючи
E-mail:
  Додавання коментаря:

Підписатись на коментарі по e-mail
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
 Останні новини

14:00
Слідчий у "справах Порошенка" пов'язаний з людиною Коломойського - ЗМІ
13:30
Активісти закликали уряд призначити "захисника" для української мови
13:00
Сироїд очолила партію "Самопоміч"
12:30
Гладковський не зможе втікти від слідства - Рябошапка
12:00
Одіозний Бужанський хоче відмінити закон про люстрацію
11:31
"Слуги народу" легалізують гральний бізнес
17:00
Гладковському оголосили про підозру
16:32
Режим тиші не працює - ООС
16:00
ЗМІ: Богдан і Кучма погодили формулу Штайнмаєра ще в липні
15:29
У Пристайка назвали нові терміни "нормандської зустрічі"
18:21
Кононенко спростував своє затримання
18:00
Спікер ВР підтримує запровадження імперативного мандату
17:39
Рябошапка спростував про вплив Портнова на ГПУ
17:18
Шуфрич осоромився перед журналістами
17:00
ЗМІ: Гончарук посварився зі "слугами народу"
16:20
ГПУ відкриє нові справи проти Пашинського
16:00
Білий дім визнав, що тиснув на Україну
15:40
Друг Путіна має бізнес в Україні
15:22
Журнал "Фокус" назвали ТОП-100 найвпливовіших жінок України
15:18
Пашинського хочуть взяти на поруки
19:30
У Порошенка пов'язали Портнова з ФСБ
19:00
Нардепи ухвалили нову судову реформу
18:30
Ляпіна розкритикувала владу через своє звільнення
18:15
Харківська міськрада підтримала "формулу Штайнмаєра"
18:00
Соціолог повідомив про падіння рейтингу Зеленського
17:45
Голова "Слуги народу" передав докази підкупу учасників віче "Ні - капітуляції" до СБУ
17:30
Склад Кабміну істотно зміниться
17:15
Вакарчук назвав причину, чому не спілкується з президентом
17:00
Детективи НАБУ затримали Гладковського
16:45
Портнов погрожував прокурору Божку
16:30
"Слуга народу" проведе позачергове зібрання
16:15
Країни Великої сімки прислали Україні листи стурбованості
16:00
Політолог назвав велику проблему Зеленського
15:40
Спікер ВР відзвітував про 50 днів турборежиму
15:20
Рада ухвалила законопроект про інформаторів
15:00
Зеленський звільнив Кузьмука
14:40
Охоронець Яроша оголосив голодування у російській в'язниці
14:20
Конгрес відклав голосування щодо імпічменту Трампа
14:00
НАБУ відкрило справу проти Луценка
13:40
У "Слузі народу" заперечили амністію для всіх учасників ООС
13:20
Президент призначив нового керівника Держохорони
17:20
В Кабмін потрапила людина Тимошенко
17:00
Латвія конфіскувала мільйони доларів з оточення Януковича
16:00
Поліція не захотіла заводити справу на Мендель
15:40
Парламент перестане працювати в турборежимі
15:20
Кабмін вперше прийде на годину запитань
15:00
Порошенко запропонував НАТО запросити Україну на грудневий саміт
14:40
Ігор Луценко став радником Кличка
14:20
Черговий "слуга народу" склав присягу в ВР
14:00
Пристайко: Федералізація не буде
13:47
Рейтинг Зеленського почав обвалюватися
12:39
У МОЗ скандал через усунення людини Супрун
12:20
Кабмін ухвалив низку кадрових рішень
12:00
Порошенко назвав небезпеку через "формулу Штайнмайєра"
11:30
Зеленський йде шляхом технологій Путіна - Портников
11:00
Черговий нардеп від "Слуги народу" оскандалився
10:15
Влада повинна обрати між Портновим і Правосуддям - експерти
09:50
Арахамія вибачився перед учасниками акцій проти капітуляції
09:28
Зеленський призначив нового посла у США
20:00
Прокуратура США розслідує діяльність адвоката Трампа в Україні
19:45
В Італії прокоментували справу Марківа
19:30
Елладська церква визнала ПЦУ
19:15
Міністр уряду Азарова повернувся в Україну
19:00
Дипломат розповів, коли можуть провести вибори на Донбасі
18:45
Як українці ставляться до нової влади - соціологія
  • РЕКЛАМНІ ПОСИЛАННЯ
      Адмін-панель
       + Реєстрація
       + Відновити пароль?